27 Ağustos 2013 #1978684

Little Caesars Soğuk Malzemesiz Ve Şekilsiz Bir Pizza Yolladı!

Dün gece Little Caesars Kocamustafapaşa şubesinden gelen pizzaların bir kısmının resimleri aşağıdadır. İnce pizzanın kenar yüksekliği 2 cm, malzemenin kenardan uzaklığı yer yer 4 cm idi. Gelen pizzanın buz gibi olması ve de kırılacak kadar sert olması da cabası. Pizzadan kırılma sesi geliyordu bisküvi gibi. Peynir neredeyse yoktu.


Konuyu müşteri hizmetlerine ilettik ancak dikkate almadılar (pizzayı alması için birini yolluyoruz dediler ancak kimse gelmedi). Fotoğrafları yolladık ancak dönüş yapma zahmetine girmediler.


Yaklaşık 24 saat geçmesine rağmen ne telefonuma ne de [email protected] adresine gönderdiğim maile cevap alamadım. Şikayetimin değerlendirmeye dahi alınmadığını düşünüyorum.

Cihad 192 Okunma

Cevaplar

  • Cihad04 Eylül 2013

    Kurumun geneliyle ilgili önemli sorunlar yok ancak ilgili şubede sorunlar olduğunu düşünüyorum. Şubeye telefonla ulaşmak için dakikalarca bekledim ama yine de ulaşamadım. Sonunda memnuniyet amaçlı bi pizza gönderildi bana ama pizzayı getiren arkadaşın eline yanlış adres yazılmış bir kağıt vermişler. Camdan izledim, tam 3 kez evin önünden geçti adresi bulmak için. Sonunda telefonla ulaştı bana. Şubenin geneliyle ilgili sorunlar olduğu kanısındayım.

  • Little Caesars Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili ; 1978684 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimiz ile görüşülmüş , memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Little Caesars Müşteri Hizmetleri 444 52 44 http://www.littlecaesars.com.tr/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön