25 Nisan 2013

Little Caesars Servisteki Müthiş Gecikme!

19. 04. 2013 günü saat 20. 24 te yemeksepeti.com üzerinden orta boy 2 adet pizza siparişi verdim. 40 dk sonra firma ve yemeksepetini arayarak problemin ne olduğunu sorduğumda anlamsız bir şekilde çok sipariş olduğunu, yetişemediklerini, başka bir kişide bir arkadaşlarının kaza geçirdiği gibi (!) cevaplar verdi.

Tüm aramalarıma rağmen pizzanın elimize ulaşma saati 21:41. Yaklaşık 1,5 km uzaklığa bu kadar sürede servis yapan firmanın- şubenin ciddiyetini takdirlerinize bırakıyorum. Ciddi bir firma sipariş çoksa yetişemeyeceğini belirterek sipariş almaz, daha çok kalifiyeli personel alabilir yada ben bu işi beceremiyorum diyerek şubesini veya firmasını kapatabilir.

Mustafa 89 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 29 Nisan 2013

    Her zaman olduğu gibi değişik bahanelerin ardına saklanmaya çalışmalar. Belki çekmeköy şubesinin sorumlusu olduğunu söyleyen Mustafa Beyin iyi niyetle olayı takip ettiğini ve sonuçlandıracağına dair söz vermesi... Yaklaşık 1 yıl öncede benzer olaylar olmuştu. Fakat sonuç gene değişmiyor. Bir daha Little sezars dan kimse bana sipariş verdiremez.

  • Little Caesars Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili ; 1762447 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimiz ile görüşülmüş , memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Little Caesars Müşteri Hizmetleri 444 52 44 http://www.littlecaesars.com.tr/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön