Little Caesars Sağlığa Duyarsızlık!

Atahan D. |

İkitelli şubenizden pizza siparişi verdik. Tek isteğimiz sıcak ve istediğimiz malzemeli bir pizza yemekti. Sadece içinde mantar olmasın dedik çünkü eşim mantar alerjisi olan biri. Daha önce mantarsız pizza istemiştik ve mantarlı gelmişti. Aradınız, özür dilediniz. Ve bu sefer yine muhteşem bir pizza geldi ama bol mantarlı. . . Eşim mantardan zehirleniyor, sağlık sorunu var yanı keyfi değil kokusu bile krize sokuyor.

Bu kadar mı özensizsiniz. Nezaketen aradınız, özür dilediniz. Madem dondurulmuş hazır malzemeli pizzalarınız var, istemediğiniz malzemeleri çıkarabilirsiniz opsiyonunu sunmayın. Okumuyorsunuz internet siparişlerinizi. Özen biraz daha özen.

Etiketler :

Hijyen - Yabancı Madde

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atahan D.
  05 Mayıs
  19:55

  Müşteri hizmetlerinden Sinem Hanım aradı. İçtenlikle özür diledi, ancak bir dahaki sefere bile kesinlikle istemediğimiz malzeme olan mantarı çıkartma garantisi veremeyeceğini bu nedenle mahçup olmak istemediğini söyledi ilerleyen günlerde. İlerleyen günlerde 1 adet ücretli siparişimize 2 adet ücretsiz orta boy pizza vaadi verdi:) Teşekkür ediyoruz kendisine ama mantarlı pizza istemiyoruz dediğimiz halde mantarsız pizza sözü veremiyoruz diyen insanların promosyonuna nasıl güvenirsiniz ki!

 • 04 Mayıs
  18:39

  Sayın Yetkili ;

  1778667 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimize bilgilendirme gerçekleştirilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla
  Little Caesars Müşteri Hizmetleri
  444 52 44
  http://www.littlecaesars.com.tr/