Little Caesars Resmen Benle Dalga Geçti!

Mert A. |

Little Caesars'dan 1.11.13 tarihinde büyük boy pizza söyledim internet üzerinden 3777654 sipariş no ile. 2 sa 10 dk bekledikten sonra firmaya ulaştığımda bir kaç dakikaya elimde olacağını söylediler ama ben para vermeyeceğimi söyledim sorun çıkarmadılar.

Ama zaten siparişi verdikten 45 dk sonra sipariş teslim gözüküyordu online takipten tabi ki de pizza hiç gelmedi. Haftada en az 2 pizza söylediğim bir yerden bu muamele tabi ki sinirlendirdi beni. Ne bir geri arama, özür. Resmen saygısızlık!

Etiketler :

Teslim Etmeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert A.
  11 Kasım
  00:20

  Ya arkadaşlar şimdi ben bir iyilik abidesi olduğumdan bu little caesars a tamamen ücretsiz bir hizmet sunuyorum.Buradaki cevapları,yazıları kim yazıyorsa artık o yazmasın.Çünkü tam işi yukarıya çekmişken tekrar batırıyor kendisi.Bir defa memnuniyeti sağlanmıştır ne demek?Böyle bir şeyi ancak bu hazzı yaşayan kişi söyleyebilir.Ben zaten bana 1 pizza göndermedin diye hayata küsmedim.Sadece bu yanlış hareketi dışarıya vurdum.Bugunkü görüşmemde de kendileri benim tamemen haklı olduğumu %100 hatalı olduklarını çok mahçup ve iyi bir dille ifade ettiler.Bende neden hatalı olduklarını kendi penceremden anlatım iyi işler diledim bu.Bir gönül alma olayı yok ki zaten bu şirketleşmiş pazara iyice yayılmış ciddi bir firmanın ihtiyacı olmaması gereken bir durum.'' Memnuniyeti sağlanmıştır.''Yapma ya.O zaman tamaam herkes mutlu sütünü içip uyusun..

 • 10 Kasım
  13:32

  Sayın Yetkili ;

  2100504 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimiz ile görüşülmüş , memnuniyeti sağlanmıştır.
  Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla
  Little Caesars Müşteri Hizmetleri
  444 52 44
  http://www.littlecaesars.com.tr/

 • 07 Kasım
  17:37

  Sayın Yetkili ;

  Şikayet ile ilgili olarak müşterimizi 07/11/2013 tarihinde kayıtlı iletişim bilgilerinden aradık ancak ulaşamadık.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.
  Bilginize sunarız.
  Saygılarımızla,
  Little Caesars Müşteri Hizmetleri
  444 52 44
  http://www.littlecaesars.com.tr/