07 Kasım 2013

Little Caesars Resmen Benle Dalga Geçti!

Little Caesars'dan 1.11.13 tarihinde büyük boy pizza söyledim internet üzerinden 3777654 sipariş no ile. 2 sa 10 dk bekledikten sonra firmaya ulaştığımda bir kaç dakikaya elimde olacağını söylediler ama ben para vermeyeceğimi söyledim sorun çıkarmadılar.

Ama zaten siparişi verdikten 45 dk sonra sipariş teslim gözüküyordu online takipten tabi ki de pizza hiç gelmedi. Haftada en az 2 pizza söylediğim bir yerden bu muamele tabi ki sinirlendirdi beni. Ne bir geri arama, özür. Resmen saygısızlık!

Mert 99 Okunma

Cevaplar

  • Mert 11 Kasım 2013

    Ya arkadaşlar şimdi ben bir iyilik abidesi olduğumdan bu little caesars a tamamen ücretsiz bir hizmet sunuyorum.Buradaki cevapları,yazıları kim yazıyorsa artık o yazmasın.Çünkü tam işi yukarıya çekmişken tekrar batırıyor kendisi.Bir defa memnuniyeti sağlanmıştır ne demek?Böyle bir şeyi ancak bu hazzı yaşayan kişi söyleyebilir.Ben zaten bana 1 pizza göndermedin diye hayata küsmedim.Sadece bu yanlış hareketi dışarıya vurdum.Bugunkü görüşmemde de kendileri benim tamemen haklı olduğumu %100 hatalı olduklarını çok mahçup ve iyi bir dille ifade ettiler.Bende neden hatalı olduklarını kendi penceremden anlatım iyi işler diledim bu.Bir gönül alma olayı yok ki zaten bu şirketleşmiş pazara iyice yayılmış ciddi bir firmanın ihtiyacı olmaması gereken bir durum.'' Memnuniyeti sağlanmıştır.''Yapma ya.O zaman tamaam herkes mutlu sütünü içip uyusun..

  • Little Caesars Temsilcisi10 Kasım 2013

    Sayın Yetkili ; 2100504 no’lu şikayet ile ilgili olarak müşterimiz ile görüşülmüş , memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep , öneri ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla Little Caesars Müşteri Hizmetleri 444 52 44 http://www.littlecaesars.com.tr/

  • Little Caesars Temsilcisi07 Kasım 2013

    Sayın Yetkili ; Şikayet ile ilgili olarak müşterimizi 07/11/2013 tarihinde kayıtlı iletişim bilgilerinden aradık ancak ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 444 52 44 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Little Caesars Müşteri Hizmetleri 444 52 44 http://www.littlecaesars.com.tr/

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön