22 Haziran
#12156102

Little Big'in Kalitesiz Ürünü

LTB mağazasından 3 adet T-shirt aldım. Daha bir kere bile giymeden herkes denemiştir diye makineye yıkamaya attım ürünlerden biri boya çıkardı. Kırmızı t-shirt beyaz oldu bildiğiniz. Üstüne diğer kıyafetlerimde kullanılamaz hale geldi. Hemen ertesi gün mağazaya boya çıkaran ürünü götürdüm anlattım.


Kasada olan çalışanlar da görüp hak verdiler tamam inceleme yollayıp size mesaj atacağız dediler birkaç gün sonra olumsuz dönüş yaptılar bu kadar mı kalitesiz firmasınız. LTB'den bir daha bir şey almam aldırmam.

Bilal Bilal 628 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Ayrıca ürününüzün satış etnasında üzerinde asılı olan uyarı kartının goruntusunude ekte görebilirsiniz. Bilginize İyi günler dileriz..

  • Bilal01 Temmuz

    Mağazanıza geldim yok. İnternet sitenizden şikayet dilekçesi yazdım yok. Telde aradım cevap veren yok. Buradan yazdım yok. Bu kadar mı müşterilerinize değer veriyorsunuz tanesi 50 TL olan 3 t-shirt alıyorum birkere giymeden çöp üstüne diğer kıyafetlerimde çöp oldu bir kişi ilgilenmedi bir de kaliteli markayız büyük firmayız diye geçiniyorsunuz haram olsun hakkım sizi gerekli her yere şikayet edeceğim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler