12 Temmuz
#12260338

Little Big'in Fatura Oyunu

Aydın Nazilli Bamboo AVM'deki LTB mağazasından 2 adet t-shirt aldım. 2 ay içinde 2 kere ancak yıkanmıştır. Rengi attı. Şekli değişti. Genel merkezi aradım ve illaki fiş ya da fatura göstermemi istediler. Sistemlerinden geçmişe dönük fatura veremiyorlarmış! Ben böyle satış politikası görmedim. Değişim yapmamak için her türlü numarayı yapmışlar. Onca marka fiş bile istemiyor müşteri memnuniyeti açısından. Kullanma! Kazandırma!

Taner Taner 751 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Taner12 Temmuz

    Artık her devlet kurumunda, özel sektörde, tüm alışveriş ortamlarında geçmişe dair evrak verilebiliyor. Nüfus cüzdanı, diploma, geçmişte ödediğimiz elektrik-su-doğal gaz faturalarına ulaşabiliyoruz. Nike, Mavi, Colin'S firmalarında istediğimiz zaman her alışverişimizin faturasına ulaşabiliyoruz. Ne yapalım? Sizden alışveriş yaptık. Mağazadan çıkar çıkar hava çok yağışlıydı fatura elimden uçtu gitti, ya da çocuğum çişini kaçırdı çantamız ıslandı içinde fatura vardı. Yani sizin 1 tişörtünüzün faturası bulunmaz Hint kumaşı mı? İşte o yüzden başlığa yazdım. Ltb nin fatura oyunu diye. İnsanlık hali be! Ufacık kağıdın başına her şey gelir! Müşteri memnuniyeti için bu sorun olmamalı. Sistemlerinizde her şey mevcut. Biz 2 t-shirt için birilerini kandırmaya çalışmıyoruz. Sadece hakkımız olanın yapılmasını istiyoruz!

  • Little Big Temsilcisi12 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Tuketıcı haklarında da belırtıldıgı uzere tum sektorlerde oldugu gibi tekstil urunlerinde de yapılacak ıslemler ıcın fatura ıbrazı zorunludur. Ürününüzün garanti kapsamına girmesi için faturanızı saklamanız gerekmektedir. Test ıslemı sonucunda urunde uretım hatası tespıt edılmesı durumunda ıade ya da degısım hakkınız dogacagı ıcın satıs esnasında uc nusha olarak duzenlenen faturalarımızın ıkı nushası bu tarz ıslemlerde kullanılabılmesı ıcın musterılerımıze taktım edılmekte, fırmamızda kalan ucuncu nusha ıle yasal prosudurler geregı muhasebesel ıslemler ıcın kullanılmaktadır. Magazalarımızda da faturasız ıslem yapılmadığı ozellıkle yazılı olarak belırtılmektedır. Üzüntümüzü belirtiriz ki ancak urunun sızde bulunan orjınal faturası ıle ıslem yapılabılmektedır. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları