19 Haziran
#12138128

Little Big'de Kırılan Güneş Gözlüğü!

İskenderun Prime Mall AVM Little Big mağazasından güneş gözlüğü aldım. 350 TL dolayında alışveriş yaptım güneş gözlüğü beklemekten çürümüş sanırım ikinci takmam gözlük kırıldı sapı elimde kaldı.


İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. 69.90 TL'ye aldım. Mavi renk aldığım yeni sezon tişörtümde önünde Mavi renk yıkayınca koyu bir renk aldı. Onu da 44.90 aldım. Paramın iadesini ya da değişim yapılmasını rica ediyorum.

Tuğba Tuğba 542 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tuğba31 Temmuz

  45 TL boşa gitti wallahi geçen gittiğimde de ürünler almıştım sizden ama bu tavrınızdan kaynaklı bir daha alışveriş yapmama kararı aldım

 • Little Big Temsilcisi31 Temmuz

  Sayın Müşterimiz, Üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

 • Tuğba31 Temmuz

  Mağazada değişiminin yapılması olmaz mı? Sonuç olarak müşteriniz olarak ben üründen memnun değilim. Mağazaya bilgi verseniz daha almadım mağazada sanırım. Talebim bu yönde olacaktır.

 • Little Big Temsilcisi30 Temmuz

  Sayın Müşterimiz, İnceleme sonucu çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

 • Tuğba30 Temmuz

  2 ürün göndermiştim değişim için 1 kabul edilmiş diğeri edilmemiş kabul edilmeyen ürünü 2. Olarak gönderdim yine etmemişsiniz müşteri memnıniyeti olarak bile kabul etmeniz gerekirdi kaldı ki kusurlu üründü nasıl kabul etmediniz anlamadım değişimimin yapılmasını talep ediyorum

 • Tuğba18 Temmuz

  Little Big ürünümü teste gönderdim bunun için ayrı bir uğraş verdim zaten ama firma nasıl ürününü kabul etmiyor bunu anlamış değilim bu müşterinizi enayi yerine koymak başka bir şey değil niye benim kullanım hatam olsun ki diğer tişörtlerim gibi giydim Batik kumaş olduğundan bu sorun çıktı sizin kumaşınız hatalı o zaman firmanın ürünlerinin arkasında durması gerekiyor

 • Tuğba11 Temmuz

  Gönderdim üretim hatası yoktur kullanım hatası diye cevap geldi ürün bana teslim edildi. 400 TL lik alışveriş yapmıştım vede daha bir sürü ürün almak istiyordum ama bu tavrınızla hevesim kaçtı. Oğlumada Little Big arması bulunan beyaz t-shirt almıştım oda pul pul döküldü önü yamalıklı gibi oldu neden firma ürünlerinin arkasında durmuyor ve biz müşterilere atıyor topu ben hiç memnun kalmadım para iadesi değil değişim yapmak istemiştim ama onu bile yapmadınız insanı kandırmak gibi bir şey bu bir nevi bir daha bir markadan almayacağım

 • Little Big Temsilcisi11 Temmuz

  Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları