16 Mayıs
#11982036

Little Big'de İade Hakkında!

LTB firmasından Zafer Plaza mağazasından 15.05.2019 tarihinde aldığım ürünü 16.05.2019 tarihinde Korupark mağazasında iade etmek istedim. Fakat LTB firmasının faturaişlemlerin iadesi olmadığını söylediler. Bu nasıl bir saçmalık? Ürün kullanılmış değil. Ürünün etiketi üstünde. Böyle bir rezillik görmedim. LTB'nin sitesinde cayma hakkı maddesini okumanızı istiyorum. 30 iş günü içinde cayma hakkımız vardır!

Ugur Ugur 563 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi16 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Paylaşmış oldugunuz yazı ılk cumlesınden de anlasıldıgı uzere mesafeli sözleşme yani, ınternet satısı ıade prosedurlerıdır. Maalesef magazalarımızda ıade sıstemıyle calışmamaktayız. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıstır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

  • Ugur16 Mayıs

    1. Müşteri, Ürün veya Ürünler’ in işbu Sözleşme’de belirtilen teslimat adresine tesliminden itibaren 14 (On Dört) gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma ve değişim yapma hakkına sahiptir. 2. Cayma hakkının kullanılması için 14 (On Dört) günlük süre içinde Satıcı'ya telefon veya e-posta ile bildirimde bulunulması ve iade edilmek istenen Ürün veya Ürünler’in işbu Sözleşme’nin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde: i. Müşteri’nin işbu Sözleşme’de belirttiği teslimat adresine teslim edilen Ürün veya Ürünler’in faturası, (İade edilmek istenen Ürün veya Ürünler’in faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)

  • Little Big Temsilcisi16 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. Mağazalarımızda yazılı da belırtıldıgı uzere fırma olarak ıade sıstemıyle çalışmamaktayız. 6502 sayılı kanuna göre İade yalnızca bilirkişi onaylı ayıplı urunlerde yapılmaktadır. Ancak urununuz kullanılmadı ve tadılat gormedıyse faturasıyla bırlıkte 30 gun ıcerısınde tum subelerımızden degısım yapabılırsınız. Fakat maalesef kı ıade sıstemımız bulunmamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız…

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler