10 Ağustos
#12419809

Little Big Ürünün Arkasında Durmuyor

Little Big şirketinden 16.05.2019 tarihinde Aksaray şubesinden 3 adet t-shirt aldım. Tişörtlerden ikisinde 1 ay sonra renk solması problemi ile karşılaştım. Eşime aldığım t-shirt ise tamamen genişledi, rengi soldu, ağzı burnu yer değiştirdi. Aksaray mağazasını aradım. Zonguldak'ta olduğumu belirttim. Oradaki şubeye gidin incelemeye göndersinler diye yardımcı oldular. Fakat Zonguldak mağazası tam bir felaket.


İlk olarak kendilerinin bayi değil şahıs mağazası olduğunu ve incelemeye başka mağaza ürününün gönderilemeyeceğini söylediler. Israr edince gönderelim dediler. 30 Haziran günü 3 tişörtü teslim ettim. Hata bende teslim ettiğime dair belge vermediler bende almayı akıl edemedim. Daha sonra ses seda yok tabi ki 25 Temmuz günü AVM'ye giden arkadaşıma ürünleri sor dedim. 3 adet tişörtü red oldu diyerek arkadaşımın eline vermişler. Zaten ciddiyetsizlik buradan başlıyor. Sen her sorana ürün mü teslim ediyorsun. Tabi red olduğuna dair en ufak bir belge yok. Bölge sorumlusu S**** bey ile görüştüm. Olayı anlattım. 15 gün geçtiği için aslında iade almak zorunda olduklarını söyledi. Hemen urunu göndersinler size yardımcı olayım mağdur olmuşsunuz dedi. Ertesi gün sordum. Mağaza müdürü Emre personelleri yeni aldıklarını personelin ürünü merkeze göndermediklerini tespit ettim. 26 Temmuz'da kişilere inanarak bu sefer teslim belgesi alarak ürünleri teslim ettim. 8 Ağustos tarihinde benim her gün aramalarım sonucunda ürünlerin red olduğunu öğrendim. Little Big gibi bir şirket gayet ciddiyetsiz bir şekilde fotokopi kağıda sadece tarih yazarak red kağıdı verdiler. Zonguldak mağazasında bu sefer ürünü ilk verdiğim bayanla görüştüm.


Bana 30 Haziran'da verdiğime dair kağıt verin dedim. Mağaza müdürü E*** ile görüştü. Kendisi şikayet etsin kağıt falan yok. Verildiğine dair elinde belgesi yok demiş. Ama ben bayanla aramızda geçen bütün konuşmayı kayıt etmiştim. Sayın Little Big yetkilileri bu kadar mı ciddiyetsiz bir firmasınız. Lütfen ürünün arkasında durun. İnceleme süresi 15 gün olan ama 1.5 ay sürün ürünlerinizi iade alın. Daha asla Little Big denen firmadan ürün almam kimseye de aldırmamak için Zonguldak Westa life AVM'deki Little Big mağazasının önünde durup içeri gireceklere olayı anlatıyorum. Ürünlerini aldırmamak için elimden geleni yapıyorum. Üründe sıkıntı çıkarsa arkasında durmuyor. Bu fotokopi kağıdı verip red diyor diyorum. Haberiniz olsun. Bayramda da daha sonra 20 gün boyunca da aynı işlemi yapacağım. Herkese anlatacağım. Gerisi size kalmış.

Doğan Doğan 598 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Doğan15 Ağustos

    Yardımcı olmadılar. 2 kere gelmiş red olmuş. Yapacak bir şey yok diyorlar. Ltb nin müşteriye verdiği değer. Tüketici Hakem Heyetine gideceğim

  • Little Big Temsilcisi15 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili iletişim adresinize dönüş yapılmıştır. Bilginize İyi günler dileriz..

  • Doğan10 Ağustos

    Şu an ürünler elimde şikayetin sonunda yeniden gönderdik kısmı fazla yazılmış

Ziyaretçi Yorumları