Little Big Ürünleri Kabul Edilmiyor

Başak Başak24 Ağustos 10:36

Emaar mağazasından aldığım cüzdanın fermuarı 1 ay bile olmadan bozuldu. Satış esnasında fatura verilmedi. Şu an   iade veya değişim kabul etmiyorlar. Sadece faturanız yok işlem yapamayız, sattığı ürüne sahip çıkmayan bir firma sistem de çıkmıyor mu satılan ürün tarih ve saatini söylüyorum fatura çıkarın o zaman verin diye onu da Yapamıyorlarmış.

nasıl bir sistemse **'de aynı şekilde yapılan alışverişlerde kaybetseniz bile faturanız tekrar çıkarılabiliyor bu konuyla ilgili bana yardım olamayacaklarını söylüyorlar, şimdi ürünlerine sahip çıkmıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 24 Ağustos 10:47

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüketici haklarında da belirtildiği üzere tüm sektörlerde olduğu gibi tekstil ürünlerinde de yapılacak işlemler için fatura ibrazı zorunludur. Ürününüzün garanti kapsamına girmesi için faturanızı saklamanız gerekmektedir. Test işlemi sonucunda üründe üretim hatası tespit edilmesi durumunda iade ya da değişim hakkınız doğacağı için satış esnasında üç nüsha olarak düzenlenen faturalarımızın iki nüshası bu tarz işlemlerde kullanılabilmesi için müşterilerimize taktim edilmekte, firmamızda kalan üçüncü nüsha ile yasal prosedürler gereği muhasebesel işlemler için kullanılmaktadır. Mağazalarımızda da faturasız işlem yapılmadığı özellikle yazılı olarak belirtilmektedir. Üzüntümüzü belirtiriz ki ancak ürünün sizde bulunan orjınal faturası ile işlem yapılabilmektedir. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize, İyi günler dileriz..."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler