sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Ürün Renk Atması!

Abdullah Abdullah1 yıl önce

Samsun Piazza AVM'den almış olduğum siyah kot pantolon 3 ay gibi kısa bir sürede birkaç yıkıma ile aşırı renk değişimi oldu. Fabrikaya teste gönderdiler ayıp bulunamamıştır diyerek değişimi reddetti. Nasıl ayıp olmaz ürün renk attı yer yer beyazlamalar oldu bu bir ayıp değil midir. Açıklayıcı bir reddetme sebebi dahi yazmaya gerek duymamışlar. LTB'nin ayıplı ürün politikasından şikayetçiyim ürününe sahip çıkmadığı düşüncesindeyim. Tavsiyem artık tüketiciler aldığı ürünün kaliteli olduğuna inanmasınlar. Belli ki kalite yok ürüne sahip çıkma hiç yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Abdullah 1 yıl önce

Üretim kaynaklı herhangi bir kalite kumaş hatasına rastlanmaması sebebiyle red kararı gelmiştir cevabınızdan dolayı teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş ürünün neden renk attığını gayet iyi açıklamışsınız. Dalga geçer gibi cevap vermeyin ''üretim hatası yoktur'' oh içim rahatladı... Yaptığınız, kesinlikle yuvarlak açıklamalar ile, kalitesiz ürününün savunma şeklinden başka bir şey değil.

Little Big Logo Little Big 1 yıl önce

Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C117065 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı bır kalıte kumaş hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıstır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler