01 Ağustos 2018
#10731466

Little Big Ürün Renk Atması!

2018 Temmuzunda firmadan 4 adet t-shirt aldım ve tişörtleri giymeden önce herkes gibi kısa programda düşük sıcaklıkta yıkadık. Tişörtlerin etiketinde 30 derecede yıkanabilir yazdığı halde 20 derecede yıkadık. Ancak yıkama sonrasında 4 tişörtten 1 tanesinin karın ve göğüs bölgesinde 3 adet çizgi şeklinde renk atma oluştuğunu gördük. Yıkamadan sonra fark ettik ama belki öncesinde de vardı bu çizgiler ve mağaza ışığı altında göremedik bunları. 1-2 gün sonra tişörtü aldığım yer olan Kahramanmaraş Piazza AVM mağazasına götürdüm ve ilgili çalışana durumu en net haliyle anlattım. O da ürün incelemesine gönderileceğini, bu tişörtlerde renk atabildiğini, büyük olasılıkla ürün değişimi yapılır dedi.


Dün ise tarafıma firmadan gelen mesajda ürün değişim talebimin reddedildiği yazıyor. Yani firmanın sözde kalite inceleme ekibi ürün de bir hata olmadığını belirtmiş. Raporu henüz görmedim ama muhtemelen hatalı yıkama olduğunu belirttiler. Sanırım bu ekibe göre tişörtü 20 derecede yıkamak yerine buz kovasına daldırıp çıkararak yıkamamız ya da onlarca kişinin üzerinde denediği tişörtü hiç yıkamadan giymemiz gerekiyordu.


Sattığı ürünün arkasında duramayan, 40 TL'lik tişört kadar itibarlarına önem vermeyen bu firmayı kınıyorum. Bunları yazıyorum ama elime ne geçti derseniz, üzerimde denemek dışında hiç giymediğim bir tişört. Bravo Little Big. Bu arada size bir tavsiye; İsminizden Big kısmını çıkarın, sadece Little kalsın.

Alparslan Alparslan 493 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları