05 Şubat
#11547136

Little Big Ürün Kalitesizliği!

04.01.2019 tarihinde Bursa Korupark LTB'den almış olduğum tshirtü kol boylarında bir yıkamada 5 cm kadar neredeyse çekmiş ve emanet gibi kaldığından giyilemeyecek duruma gelmiştir. 17.01.2019 tarihinde inceleme gönderilen ürünüme mağazasından gidip aynı beden ve aynı ürünün fotoğrafını üst üste koyup çıktı alarak incelemeye gönderdim. Müşteri hizmetleri numarası olarak. Verilen numarada ki kişiye telefonda anlattım kesinlikle ürünü teslim almayacağımı ve tekrar incelenmesini talep ettim. Böyle bir uygulamalarının olmadığını ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmam gerektiğini belirtti. Sorarım gerekli yetkililere 1 yıkama ve fatura tarihinden 13 gün geçen ürünün ilgisizliğini nasıl anlatırsınız bana?

Sevcan Sevcan 2.191 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevcan07 Şubat

    Merhaba öncelikle sizin gibi bir firmaya buralardan ulaşıp cevap almaya çalışmak İnan’in hiç hoş değildi, bu ürün hayatımda aldığım ilk tshirtte değildi yılllardır aldığım ürünlerde bir sıkıntı yaşamamış olmam benim yıkama talimatına uygun yıkamamdır. Kaldı ki bu ürün ne beyaz bir kazak ne de yünlü bir ürün yani demem o ki 60derecede tabii ki yıkanılmayacak üründü. Tamamen ürününüz makine şartlarında yıkanmaya müsait olmayan ve bunu elde yıkayınız ibaresi olmayan bir yıkama talimatı ile satışa sunduğunuz bir üründür. Bu cevap sonucunda da olumlu bir karar çıkmadığı takdirde thh başvuracağımı ve çıkan olumlu sonucu buradan herkese göstereceğim. İnanın bu ürünü bir daha giymem kalır kenarda ama haklı olduğumu düşündüğüm şey isterse 1 TL lik bir şey olsun sonuna kadar hakkımı ararım.

  • Little Big Temsilcisi06 Şubat

    Sayın Musterımız, Öncelikle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Ancak uzulerek belırtırız kı C449450 test fısı numarasıyla gonderılmıs olan urununuzde yapılan ıncelemede herhangı bır uretım hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı cıkmıstır. Bu nedenle maalesef kı urununuzle ılgılı ıslem yapılamamaktadır. Iade ve degısım ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları