Little Big Ürün İadesi Hakkında

Damla Damla01 Eylül 16:52

27.08.2020 tarihinde Mall Of İstanbul'daki LTB mağazasına iki adet pantolon iadesi sağladım. İade ettiğime dair ne belge verildi ne de iadesi sağlanmış. Çağrı merkezini arıyorum işlem yapılmamış deniyor. Belgeyi benden talep ediliyor. Mağazadan talep edilmesi gereken belgeler müşteriden isteniyor. Böyle saçma bir iade çalışma şekli olamaz. Bin pişmanım LTB ürün aldığım için. İademin hemen yapılmasını istiyorum. Bilgilendirme yapın dediğim halde geri dönüş bile yapılmadı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 02 Eylül 08:20

Sayın Müşterimiz, Talebiniz işleme alınmıştır.

profile-icon Damla 01 Eylül 17:19

Bende çok farkındayım Covid sürecinde olduğumuzun ve işlemlerin uzayabildiğinin ama nedense iade işlemlerinde müşteriye belge vermek yerine fotoğraflarını çekmek için bile ben talep ediyorum. WhatsApp üzerinden muhasebeye iletildiğini bugün aradığımda işleme alamamış dendiğini de unutmayınız. Ben iademe yapalı 1 hafta olacak neredeyse daha işleme bile alınmamış. İadem için 15 gün beklemeyeceğim hemen ödemesi yapılmasını talep ediyorum.

Little Big Logo Little Big 01 Eylül 17:05

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İade işlemimiz covid-19 sebebiyle 15 iş günü içerisinde gerçekleşebilmektedir. Bilginize, İyi günler dileriz..."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler