Cevaplar

profile-icon Halime 13 saat önce

Sevgili LTB, biraz geç olsa da güzel bir netice almak beni mutlu etti. Yeniden keyifli alışverişler yapmak dileğiyle...

Little Big Logo Little Big 1 gün önce

Sayın Müşterimiz, Test inceleme işleminiz onaylanmıştır. Mağazamızdan dilerseniz değişim, dilerseniz de iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz...

profile-icon Halime 1 gün önce

Güneşli bağcilar

profile-icon Halime 1 gün önce

İlk alışverişim Star city idi. Sonra Bağcılar a götürdüm

Little Big Logo Little Big 1 gün önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için hangi mağazadan işlem yaptığınızı öğrenebilir miyiz?

Little Big Logo Little Big 1 ay önce

"Sayın Müşterimiz, Dilerseniz problemli ürününüzü size en yakın şubemize faturanızla beraber götürmeniz durumunda tekrar inceleme işleme başlatabilirsiniz. Bilginize, İyi günler dileriz..."

profile-icon Halime 21 Eylül 02:50

Sevgili LTB almış olduğum ürünü sadece 2 kere giydim ve ağ kısmında tüylenme oldu. Ben bu ürünü 2 kere giyip böyle oluyorsa demek 5 kere giysem ağ kısmında incelme olacak. Sonuçta size getirilen üründe alınan tarih belli. Bu ürünümü değiştirmemekle sizler beni çok üzdünüz. Sonuçta 2 kere giyilen üründe ağ kısmındaki tüylenme bana göre hatadır. Net...

Little Big Logo Little Big 27 Ağustos 08:30

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmaya gönderilen ürününüzle ilgili yapılan incelemede üretim kaynaklı herhangi bir kumaş kalite hatasına rastlanmaması ürünlerinizin boyasında ya da kumaşında bir hata bulunmaması sebebiyle red kararı çıkmıştır. Bu nedenle maalesef ki ürününüzle ilgili işlem yapılamamaktadır. İade ve değişim işlemleri ancak ürün kabul durumunda ayıplı ürünlerde gerçekleşebilmektedir. Bilginize, İyi günler dileriz..."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler