sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Ürün Değişim Ve İadesinin Olmamama Durumu

Onur Onur24 Haziran 15:37

Düzce krem park AVM de bulunan LTB mağazasından pantolon aldım hiç kullanım yapmadan değişim yapmak istedim Covid 19 sürecinde olduğu için değişim yapamadıklarını söylediler belirtmiş oldukları tarihte değişim için gittiğimde etiketinin ipinin koptuğu için değişim yapamayacaklarını söylediler. Değişim veya iade etmenin bu kadar zor olduğunu bu yerinde gördüm.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Onur 25 Haziran 15:59

Mağazanın bana vermiş olduğu fatura, kredi kartı slipi orijinal halde elimde bulunuyor

Little Big Logo Little Big 24 Haziran 18:18

"Sayın Müşterimiz, Değişim işleminizi gerçekleştirebilmemiz için mağazanın size ilettiği orjinal nüsha olması gerekir. O olmadan maalesef ki talep ettiğiniz değişim işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Bilginize, İyi günler dileriz.."

profile-icon Onur 24 Haziran 17:20

Benim faturam da çektirdiğim kartın slipi de ve etiketimde mevcut olmasına rağmen hala değişim veya iade yapılmadı

Little Big Logo Little Big 24 Haziran 17:15

"Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Uzulerek belırtırız kı tum LTB magazalarımızda da özellıkle yazılı olarak belırtıldıgı üzere urunlerle ılgılı tum ışlemler için orjınal fatura ya da fatura nüshası olan degısım kartı ibrazı zorunludur. Sıze verılen 2 orjınal nushadan en az bırını urunle bırlıkte teslım etmenız gerekmektedir. Maalesef firma sıstem ve prosedurlerı geregı faturasız ya da fatura nüshası olan degısım kartı ibrazı olmadan ışlem yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız.. "

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler