16 Temmuz
#12274694

Little Big Ürün Bollaşması ve Değişimde Yaşanan Sıkıntı

LTB'den iki adet jean aldım. Alırken personel pantolonların esnediğini söyledi. Bu söze istinaden evde bir gün denedim. Pantolon diz izi yaptı ve ürün bollaştı. LTB markasına güvenerek aldığım ürünü sadece sadece bir numara küçüğünü almak için gittiğimde siz bu ürünü denemişsiniz iz yapmış şeklinde geri dönüş aldım. Ben pantolonu giymeden kaliteli olup olmadığını nasıl anlayacağım? Bu nasıl bir düşünce tarzıdır? Bir daha asla alışveriş yapmayacağım çorap bile almayacağım.

Emel Emel 434 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emel16 Temmuz

    Çok teşekkür ederim geri dönüş için fakat ürün esnedi hani urunu ben giydim denedim esnedi bir beden küçük aldığım halde. Siz pantolu teste nasıl sokacaksınız çok merak ediyorum. Ayrıca ltb ürünümüz hatalı olarak geri dönüş yapar mi? Ben hiç zannetmiyorum. 254 TL para verdim markanıza güvendim. Bir daha asla ltb markasını kullanmayacağım

  • Little Big Temsilcisi16 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler