11 Şubat
Yorum Yap
#11569539

Little Big Ümraniye Mağazası Ürün İadesi Yok Demesi!

10.02.2019 hafta sonu Ümraniye LTB (Little Big) mağazasından 2 adet pantolon aldık. Kasadaki adamın pantolon paçası yapılacak mı dedi yapılacağını söyleyince 4 TL olduğunu söyledi verdik bu sefer diğer paçası da yapılacaksa 4 TL daha alayım dedi biz eşimle şok nasıl yani bir Pantolonun 2 ayrı paçası için ayrı mı para alıyorsunuz dedik evet dedi hem sinir hem gülme. Yani bir pantolon paçası yaptıracaksınız sizden 4+4 paça parası istemesi çok sinir bozucu üstüne bir de diğer paçası da yapılacak mı demesi
Neyse ben gülerken eşim çok sinirlendi. O anda aldığımız ürünleri iade ediyorum kardeşim almıyorum dedi. Bir şok daha iade yok. Nasıl yani iade yok.Koskoca LTB mağazası nasıl İade yapmaz. İsim yapmakla olmuyor demek ki.

Merve Merve 1.070 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi12 Şubat

    Sayın Musterımız, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur eder, yasadıgınız durumdan oturu uzuntumuzu ıfade etmek ısterız.Ancak magazalarımızda tadılat ıslemlerı anlasmalı terzılerle uygun faydalanabılecegınız tutarlarda yapılabılmektedır. Umranıye subesınde 1 adet urunun paça tadilatı 4 tl dır. Fakat 2 urun almış oldugunuz ıcın dıger urunude detadılat ısteyıp ıstemedıgınız sorulmustur. Magazalarımızda ıade olmadıgı ıcın de ıade konusunda sıze yardımcı olunamamıstır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları