13 Haziran
#12108694

Little Big Tişörtün Baskısı Rengi Gitti!

LTB mağazasından aldığım ürün ilk yıkamada renk attı ve kontrol için gönderdim ürüne ret cevabı geldi. O kadar pahalı ve kalitesiz ürünü bizim hatamız sanıyorlar tekrar incelenmesini istiyorum adamlar hiç ilgi alaka yok yıkamasını tişörte verilen talimat uygun olarak yaptım.

Engin Engin 387 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Engin11 Temmuz

    İncelemelerinizi acaba neler dayanarak yapıyorsunuz sayın ltb mağazası üzülerek söylüyorum ki ürünlerinizle insanları kandıryosunuz ve bu cevapla mağazanızı kötlendını ve kalitenizin çok kötü olduğunuzu belirtmişsiniz elimden geldi kadar mağazanızı tercih etmıyım ve önermeyeceğim eğer kaliteli bir magza olsaydınız inceleme için tekrar isterdiniz.

  • Little Big Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları