24 Haziran
#12161077

Little Big T-Shirt Vücuda ve Giysiye Boya Verdi

Maltepe Piazza' dan oğlum için 60 TL'ye aldığım t-shirt vücudunu ve şortunu boyadı daha ilk giymede. Bunu mağaza yetkilisi de kendi gözleri ile görmesine rağmen, biz bir şey yapamıyoruz, gönderelim incelesinler dedi. Bugün üründe hiçbir üretim hatası olmadığına dair cevap geldi. Vücudu bile boyayan bir ürün nasıl hatalı olmaz anlayamadım ve bu şekilde oğluma asla ürünü kullandırmayacağımı söylediğimde hem mağaza yetkilisi hem de müşteri hizmetleri, biz bir şey yapamayız dediler.


Kesinlikle müşteri dostu bir yaklaşım yok ve anlaşmak mümkün değil. Sürekli biz bir şey yapamıyoruz diyorlar, sanki bedava ya alıyoruz bu ürünleri. Çok sık alışveriş yaptığım bir yerdi, bundan sonra asla yapmam ve tanıdık dost kim varsa hepsine de anlatacağım bu ayıplı mal satışlarınızı. Zaten buradaki şikayetleri de okuyorlarsa, yarısından fazlasında aynı boyama şikayeti var. Yazık hiç yakışmıyor böyle bir yönetim tarzı.

Zeynep Zeynep 425 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları