12 Mart
#11703594

Little Big Şubesi Olmadığı İçin Değişim Yapamıyorum!

Babam iş görüşmesi için İstanbul’a gittiğinde bir AVM’den oğluma yani torununa 2 tane kot alıyor ve bedenleri olmuyor 1 ay değişim süresi var bende Uşak Festival'da şubesi olduğunu hatırladığım için gidiyorum değişim için, bir öğreniyorum mağaza kapanmış. Daha sonra oğlumla İzmir'e doktora gidiyoruz yolumuzun üstü Forum Bornova olduğu için giriyoruz pantolonları değiştirelim diye oradaki çalışan bana çocuk reyonumuz yok değişim yapamayız diyor. Ben 2 kotla İzmir'e kadar gidip bu cevabı da alıyorum daha sonra mağaza müşteri hizmetlerini aradım nasıl yardımcı olabilirsiniz diye adı D***olan bir çalışan bana İzmir’deki mağaza arasaydınız madem demez mi.


Bu nasıl bir davranış şekli çok kötü bir politika şimdi resmen elimde patladı hediye kotlar yani insan torununa heves edip bir şey alamaz bu mağazadan ayıptır gerçekten yardım etmediğiniz gibi neredeyse müşteriyi suçlu çıkartıyorsunuz ve hala sürem bitmedi ama bir daha asla bir şey ne alırım ne aldırtırım ne de etrafıma tavsiye ederim.

Ceren Ceren 1.299 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi12 Mart

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. En kısa surede ıletısım bilgilerinizden tarafınıza donus yapılacaktır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları