17 Haziran
#12125590

Little Big Sorumsuzluğu, Paramı İade Edin!

Yalova'da ikamet etmekteyim. Ankara Kızılay Little Big mağazasından Jerrad Genre Wash model kot pantolon aldım. Yaklaşık 2 saat civarı giymemle birlikte kotun sol paçasında kayma olduğunu fark ettim. Hiçbir şekilde yıkama olmadı, terzi işlemi görmedi. Ürünü iadeye gönderdim, birkaç gün sonra Yalova Star AVM Little Big mağazasından arandım ve ürünün kabul görmediğini gelip alabileceğimi belirttiler.


10.06.2019 günü incelenen ürünümde üretim hatası bulunmadığı yazılı bir şekilde belirtmişler. Neden kabul edilmediğini öğrenmek için 212 410 ** sayılı şirket numarasını aradım ki sol paçadaki dönmeyi görmemek için kör olmak gerekir. Telefonu açan bayan ayrıca kaba ve sorumsuzdu ki hata kabul edilmemişse başka bir olanak bulunmadığını, kalite birimi veya herhangi bir birime bağlama yapamayacağımı belirtti. Ben ise faturasının bulunduğunu, sözde 1 sene garantisinin bulunduğunu ama demek ki insanları bu şekilde kandırdıklarından bahsettim. Son olarak tüm bunlara rağmen sonucun değişmeyeceğini belirtti. Bende bu konunun takipçisi olacağımı yasal tüm haklarımı kullanacağımı bayana bildirerek telefonu kapattım. Ya paramı iade edin ya da derhal ürünümü değiştirin. Bir daha da Little Big benim için bitmiştir.

Ali Ali 437 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali11 Temmuz

    Vermiş olduğunuz cevap bile firmanız kadar komik gerçekten. Kullanıcı hatalı olmadığını daha kaç defa belirtmem gerekiyor acaba? Neyse şikayetimden sonra ürün nasıl olduysa kabul edildi, değişime gittim 2 adet kot gösterildi aynı fiyata bunlar alınabilir diye. Onların harici üzerine 70 lira ödemek gerekiyormuş. Eğer kot almayıp başka bir ürün alırsam da kotu aldığım fiyatın (110 lira kot fiyatı) yarısı kadarlık alışveriş yapabiliyormuşum yani 55 lira. Bu nasıl bir saçmalık böyle ya gerçekten aklım almıyor. Neyse ki üzerine 70 lira vererek yeni bir kot aldım ama asla ve asla bir daha mağazanızın içine girmem ayrıca Yalova Star avm deki mağazanızda çalışan bayan da hiç çözüm odaklı değil, yüzü beş karış, ilgi alaka yok. Samet bey çok ilgiliydi ona çok teşekkür ederim.

  • Little Big Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları