sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Satış Yaparken Yalan Beyan

Önder Önder28 Eylül 12:29

Yaklaşık 2 ay önce Kayseri şubesinden ürünler aldım. Ürünlerin değişim süresi Covid nedeniyle 1 yıla kadar yapaılavağı belirtildi ve bende süre uzun diye değişime gitmedim. Şimdi ise 1 ay geçmiş diye ürünleri almıyorlar. Müşteri hizmetleri de bu konuda yardımcı olmuyor yalan beyanla ürün satışını cazip kılan bu markayı kınıyorum.

Gelişme :

30 Eylül 14:15

LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım. LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım. LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Önder 30 Eylül 17:54

LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım. LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım. LTB kullanılmayan ürünümü değişmiyor, bu kötü hizmetin karşılığı olarak bir daha asla alışveriş yapmayacağım

Little Big Logo Little Big 30 Eylül 14:16

"Sayın Müşterimiz, Ürününüzle ilgili yaşadığınız problemlerde 1 yıl garanti süremiz vardır. Personelimizin sizlere açıklamak istediği durum bu olabilir. Ama üzülerek belirtiriz ki değişim süremiz 30 gündür. Bilginize, İyi günler dileriz..."

profile-icon Önder 30 Eylül 14:12

Peki yalan beyanınız ne olacak

Little Big Logo Little Big 28 Eylül 14:04

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ancak üzülerek belirtiriz ki mağazalarımızda, değişim kartlarında ve faturalarımızda yazılı olarak belirtildiği üzere değişim süresi 30 gündür. 30 günü geçmiş ürünlerle ilgili maalesef ki şirket sistem ve prosedürleri gereği işlem yapılamamaktadır. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize, İyi günler dileriz..."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Önder 30 Eylül 17:55  

    Bir daha asla alışveriş yapmayacağım

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler