Little Big Saçmalığı

Şenkal Şenkal20 Mart 2019 14:21

10 Mart günü Avcılar Pelikan AVM' de ki Little Big mağazasından almış olduğumuz pantolonları Avcılar Marmara caddesinde ki mağazasından değiştirmek istedik. Fakat! Mağaza müdürü aldığımız mağazadan değiştirirsek daha -kârli! - (ne demekse bu) olacağını dile getirdi. Yanımızda bebeğimiz olduğu için mevzuyu uzatmadık ve bu pazar ağzı üslubu arkamızda bırakıp çıktık mağazadan. Şirket içi herhangi (her ne olursa olsun) yazılı-yazısız politikalarınız biz müşterileri zerre bağlamaz.

Biz satış esnasında ki danışmanlarınız ile olan iletişime ve markanıza güvenip alış verişimizi yapıp çıkarız mağazalarınızdan. Geri dönüşlerimiz de ise bize pazar ağzı yaparsanız tüketici olarak her türlü yaptırımı uygularız. Binbir zahmet markanız içinde çalışacak, sizi temsil edecek insanları incelikle seçiyorsunuz fakat bazıları kötü bir etiket isminiz için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 25 Mart 2019 10:50

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede iletişim adresinize dönüş yapılacaktır. Bilginize İyi günler dileriz..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler