20 Mart
#11739690

Little Big Saçmalığı

10 Mart günü Avcılar Pelikan AVM' de ki Little Big mağazasından almış olduğumuz pantolonları Avcılar Marmara caddesinde ki mağazasından değiştirmek istedik. Fakat! Mağaza müdürü aldığımız mağazadan değiştirirsek daha -kârli! - (ne demekse bu) olacağını dile getirdi. Yanımızda bebeğimiz olduğu için mevzuyu uzatmadık ve bu pazar ağzı üslubu arkamızda bırakıp çıktık mağazadan. Şirket içi herhangi (her ne olursa olsun) yazılı-yazısız politikalarınız biz müşterileri zerre bağlamaz.


Biz satış esnasında ki danışmanlarınız ile olan iletişime ve markanıza güvenip alış verişimizi yapıp çıkarız mağazalarınızdan. Geri dönüşlerimiz de ise bize pazar ağzı yaparsanız tüketici olarak her türlü yaptırımı uygularız. Binbir zahmet markanız içinde çalışacak, sizi temsil edecek insanları incelikle seçiyorsunuz fakat bazıları kötü bir etiket isminiz için.

Şenkal Şenkal 268 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi25 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede iletişim adresinize dönüş yapılacaktır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları