sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Rengi Değişen Pantolonla İlgilenen Yok

Rasim Rasim31 Ocak 2019 11:25

Vadi İstanbul AVM 'deki bulunan LTB mağazasından 4 kot pantolon 1 kot ceket aldım, füme renkteki pantolonda 2. yıka sonrasında uzun uzun beyaz çizgiler meydana geldi ve paça kısmına sıçraya çamuru bezle temizlediğimde de pantolonun rengi değişti. Bunlara istinaden pantolonu LTB mağazasına götürdüm test ederiz sonuç için sizi ararız dediler yaklaşık 11 gün oldu ve bugün 31.01.2019 'da aradılar, ürününüze test yapıldı ve üründe ayıp bulunmamış test kabul edilmemiş.

Müşteri hizmetlerinin numarasını aradım, neden kabul edilmemiş sorun meymiş dediğimde; bu bilgi verilmiyor, isterseniz Tüketici Mahkemesi'ne gidebilirsiniz dediler., yani onlar içim vermiş olduğunuz 150 TL'nin bir önemi yok, ne alırsak kardır düşüncesi var. En yakın zamanda Tüketici Mahkemesi'ne de vereceğim. İlgili birimlerin numaradan bana ulaşabilir. 0546 746**. Yazıklar olsun LTB 'ye.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Rasim 03 Şubat 2019 13:19

Ürünün ayıplı olması için daha ne olması gerekiyor siyah pantolon ince beyaz çizikler olmuş daha ne olması lazım ben ürünü iade değil değişimini talep ettim, fakat siz kendi açınızdan bir sorun olmadığını dile getiriyorsunuz, fakat bu çizikler herkesin dikkatini çekmekte ve bende aldığım ürünün ltb olduğunu bu çizikler sonucu değiştirirler itibarlı bir firma olduğunu söylüyorum, lakin sizin yaptığınız işe bakın bu yaptığınız gerçekten ayıptır, yine söylüyorum ürünümü değiştirilmesini talep ediyorum aksi takdirde önce Tüketici Mahkemesi'ne vereceğim ardından sosyal medya da ürünün ne halde olduğunu gösterip insanların sizi tercih etmemelerini önericem böyle bir rezalet olamaz kocaman firmasınız ürününüzün arkasında duramıyorsunuz iyi günler.

Little Big Logo Little Big 01 Şubat 2019 08:38

Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C257604 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ınceleme ve olcumlerde uretım kaynaklı herhangı bır kalıte kumaş hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler