Little Big Personelinin Rahatsız Eden Davranışları

Asap Asap28 Ocak 01:38

Beylikdüzü Marmara Park şubesindeki erkek pantolonlarıyla ilgilenen çalışan müşteri memnuniyetini önemsemeden, laubali tavırlarıyla yerli yersiz davranışlar sergileyerek ürünlerini satmaya çalışmaktadır. Konu hakkında yeterince bilgiye sahip olduğunu düşünmekte fakat müşteri kendi bedenini herhangi bir mağaza çalışanından elbetteki daha iyi bilmektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında saygısız hitap şekli, sokak jargonuyla laubali bir samimiyet kurmaya çalışması ürünün satın alınmasında hiçbir olumlu etken teşkil etmemiştir.

Bunlara ek olarak, pantolonları satın aldığımda arkadaşlarına 1-1 veya 1-0 gibi laflarını işittim. Bunu bir yarışa döktükleri çok açık fakat beğendiğim bir marka olduğu için zaten satın almaya gitmiştim. Ürünleri satın almamda hiçbir etkisi olmadığı gibi az kalsın orayı terk etmeme sebep olmaktadır.

Üstüne üstlük, aldığım ürünleri kendisi getirmedi. Ondan yardım almadan satın aldım ve yine bunu kendi hanesine yazdırmaya çalışarak markayı gözümde değersizleştirdi. Kendi aralarındaki bu satış yarısını müşterilerinin gözü önünde alenen göstermeleri de firmanın çalışan seçerken ne kadar özensiz olduğunun emaresi.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler