05 Mart
#11673477

Little Big Personelinin Davranışı!

Dün akşam 04/03/2019 tarihinde 20:35 sularında Ümraniye Alemdağ caddesinde ki LTB mağazasına kız arkadaşımla alışverişe gittik. Mağazada üst katta istediklerimizi bulamayınca Bodrum kata bakmaya indik. Ancak LTB'yi kurumsal bir firma bilirken aniden sokakta çalan; hele ki ailenizle asla ama asla dinleyemeyeceğiniz türden bir şarkı çalmaya başladı. Kimsenin zevkiyle alıp verdiğimiz bir şey yok. Ancak kız arkadaşım yanımdayken böyle bir şarkının bize dinletilmesi beni çok gerdi hele ki kurumsal bir firmada. Şarkının içinde imalı sözler mi dersiniz, satış danışmanının saçma sapan oynama, konuşma tarzı mi dersiniz. Apar topar mağazayı terk ettik. Zaten en son müşteri bizdik. Bugün insan kaynakları ile iletişime geçip durumu izah ettim. Gerekenin yapılmasına dair bilgi verdim. İnsan kaynakları kameraların olduğu ve seslerinde duyulduğunu söylediğinde olayın araştırılmasını istedim. Tabi ne kadar oralı olurlar bilmiyorum. Dönüş yaparlarsa buradan tekrar bilgilendirme yapacağım. Ancak bu durumu asla ama asla insan kaynaklarıyla bırakmayacağım işin takipçisi olacağım. Gerekli merci yerlere şikayette bulunacağım. Savcılığa taşıyacağım bu konuyu. Hangi PC'den hangi siteye girildiği günümüz teknolojisi ile kolayca erişilebilir. Kimsenin onurumuzu zedeleyici hareketlere girmeye hakkı yok. Kurumsal diye nitelendirdiğimiz bir yerde babasının çiftliği gibi at koşturmaya hakkı yoktur. Şarkının sözlerinde imalı sözlerden örnek vermek bile mide bulandırıcı şekilde tabir beni çıldırttı zaten. Sizin ananız bacınız yok mu? Hiç mi bir insanın onurunu düşünmezsiniz. Durumu savcılığa taşıyacağım. Hangi bilgisayardan hangi tarihte hangi siteye girildiği günümüz teknolojisi ile kolayca ulaşılıyor. Bu konudaki hassasiyetin ne yazık ki ayaklar altında olması gözler önünde. Kurumsallık diye nitelendirdiğimiz kavramı varsın yöneticiler LTB'ye yaftasın eğer gerçekten kurumsallık böyle ise. Bu duruma maruz kalmayı kendileri, eşleri ve çocukları yanlarındayken ne kadar kabullenirler? Buradan hepsine soruyorum.

Sefa Sefa 1.080 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sefa05 Mart

    Neden şikayet metnimi değiştiriyorsunuz. İçi boş bir metin olmuş. Saçma sapan bir şey olmuş. Asıl şikayet ettiğim noktaları silmişsiniz.

  • Little Big Temsilcisi05 Mart

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. En kısa surede ıletısım bilgilerinizden tarafınıza donus yapılacaktır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler