21 Nisan
#11874741

Little Big Personel Kabalığı, Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Little Big Kids Piazza mağazasından kız çocuk kot pantolon aldım. Ağı dar oldu ve bugün değiştirmeye gittim. Faturasını kaybettim fakat kredi kartı ekstremde var. Mağaza sorumlusu resmen beni başından atmaya çalışarak"alın bu müşteri hizmet telefonu derdinizi oraya anlatın" dedi ve kaba haliyle bizi bildiğiniz sepetledi.


Elimdeki kot kendi ürünü net. Daha önce bu kadar müşteriye kaba davranan yardımcı olmaya çalışmayan bir mağaza ile karşılaşmadım. Bundan sonra asla LTB'den alışveriş yapmayacağım ve her platformdan insanları uyaracağım.

Serap Serap 832 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serap24 Nisan

    Merhaba, Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Ancak ürünü iade edip ücretin iadesini istemiyorum ki, değişim istiyorum ve alışverişimi kanuni olarak kanıtlayabiliyorum. Bir çok markada değişimde kolaylık sağlanırken ltb'in bu kadar katı olması ve herkesin başına gelebilecek ft vs... Belge kaybetme durumunda esneklik sağlamaması nedeniyle bir daha asla ltb den alışveriş yapmayacağım ve mümkün mertebe tüm çevremde ve sosyal platformlarda bununla ilgili bilgilendirme yapacağım. Şunu da belirtmek isterim ki, kurallar uygulanırken de nazik ve saygılı olunabilir ve her daim güleryüz kazanır. Cevabınızda çalışanınızın (sanırım mağaza sorumlusuydu) kabalığına ve duyarsızlığına değinmemeniz de bu konuya verdiğiniz önem hakkında bilgi veriyor. İyi çalışmalar dilerim,

  • Little Big Temsilcisi22 Nisan

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Uzulerek belırtırız kı tum LTB magazalarımızda da özellıkle yazılı olarak belırtıldıgı üzere urunlerle ılgılı tum ışlemler için orjınal fatura ya da fatura nüshası olan degısım kartı ibrazı zorunludur. Sıze verılen 2 orjınal nushadan en az bırını urunle bırlıkte teslım etmenız gerekmektedir. Maalesef firma sıstem ve prosedurlerı geregı faturasız ya da fatura nüshası olan degısım kartı ibrazı olmadan ışlem yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları