01 Mart
#11658435

Little Big Pantolonları Genişliyor!

8 Şubat'ta Manisa LTB mağazasından 28 bedende aldığım pantolon, 1 gün giymem sonucunda belimden düşmeye başladı. Bacaklarında bolluklar oluşmaya başladı. Ben de gittim mağazadaki diğer 28 beden pantolonlarla da kıyasladım ve onlardan daha geniş bir şekildeydi. Mağazaya şikayet ettim. İstanbul'a incelemeye gönderdiler ama üründe hiçbir kalite hatası olmadığı için bana yardımcı olmadılar. Bir pantolonun 1 günde aldığım bedenin neredeyse 2 beden üstüne çıkacak kadar kendini salması kalite hatasıdır. Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvurdum. Buraya da yazıyorum. LTB iade de yapmayan, kalitesinden eser kalmayan bir firma artık.

Hande Hande 632 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hande04 Mart

    Bir pantolonun yalnızca bir günde bu kadar genişlemesi kalite hatasıdır, kumaş hatasıdır, fakat firma bunu kabul etmiyor ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyor gördüğünüz üzere, bu pantolonun bir günde kendini salan bir kumaştan yapıldığını bilseydim asla almazdım

  • Little Big Temsilcisi04 Mart

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. Fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ınceleme ve olcumlerde uretım kaynaklı herhangı bır kalıte kumaş hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler