26 Şubat
#11640216

Little Big Pantolon Deformasyonu

Little Big'ten 2 adet kampanyalı pantolon aldım. Denedim ve bedenime tam uygun pantolonu seçtim. İkincisini istedim ve oda aynı kesim aynısı dendi fakat biraz bol gibi geldi görevlide bana yarım santim açıldığını fazla açılmayacağını söyledi. Şu anda görevlinin bana sattığı pantolon belimde durmuyor aslında ikisi de inanılmaz esnedi ve giyilecek halde değil.


Değişim ve şikayette bulundum teste yollayacaklarını bildirip ilgilenmedi. Gittiğim mağaza İstanbul Marmara Forum mağazası hatta özellikle mağaza müdürüne bildirdim şikayetimi ama hiç ilgi ve alaka yoktu. Bende mağazacıyım, değişim iade hakkında bilgiye sahibim gerekenin yapılmasını istiyorum. Mağazadan şikayetçiyim.

Meral Meral 1.709 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Meral26 Şubat

    İlk kez böyle bir sıkıntı yaşıyorum bu ürünün arkasında durmamanız çok çirkin bunlarda iade olması gerek konu ile alakalı müşteri Hakem Heyeti'ne başvurumu yapacağım. Firmanızdan asla bir daha ürün alımı yapmayacağım çevremdeki arkadaşlarımıda almamaları hakkında bilgilendireceğim. Sosyal medyada da her yerde yapılanı anlatacağım.

  • Little Big Temsilcisi26 Şubat

    Sayın Musterımız, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. Kullanım sonrası yalnızca fırma onaylı ayıplı urunlerde ıslem yapılabılmektedır. Bu ıslemler mağazalarımızda da yazılı olarak belırtıldıgı uzere yalnızca sızde bulunan 2 fatura nüshasından bırıyle yapılabılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları