17 Kasım 2017
#9797889

Little Big Müşteriye Karşı Ne Kibarlık Ne De Saygı Olmadığı Gibi Defolu Ürünü  Satıyorlar

Yeni aldığım Sweatshirtümün kollarında yırtıklar mevcut. Aldığım esnada fark etmedim. Bir çoğumuzun annesi yeni alınan kıyafetleri yıkıyordur. Benim annem de yıkadığı ürünü ilk defa giymek üzereyken sağ ve sol kolların eteklerindeki ek yerlerinde bulunan yırtıkları fark ettim.


Mağazaya gittiğimde, ürün yıkanmış incelemeye gönderilecek denildi. Tuhaf olan yanı ise; ürün yıkanmamış olsa dahi değişim değil incelemeye gönderileceği söylendi. Kendi insiyatiflerindeymiş. "Defolu ürünü satıyorsunuz" dediğimde sanki suç bendeymiş gibi cevap veriyorlar.


Ben böyle müşteri memnuniyetsizliği görmedim. Hiç yardımcı olmadığı gibi kibarca durumu anlatmama rağmen kaba bir şekilde umursamadan standart prosedürü işleme koydular. Ürünü bugün verdim. Sonucu şimdiden "kullanıcı hatası" olarak girileceğini tahmin ediyorum. Ürün değişse dahi "LTB den ürün almak istemediğimi üzülerek söylemekteyim.

Turgay Turgay 807 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turgay20 Kasım 2017

    Ürün kabul edilmiş ve değişim uygun görülmüştür. Mesajını bugün aldım. Teşekkürler, iyi çalışmalar. Umarım kimse böyle basit sorunlar yaşamazlar. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti her zaman önemli. İyi çalışmalar.

Ziyaretçi Yorumları