10 Mayıs
#11952731

Little Big Kusurlu Ürün Satıyor!

LTB Marka 2 adet jean aldım. Giydikten sonra fark ettim ki ikisi de defoluymuş. Fırsat bulup götürdüm hemen. Satarken ürünlerin 1 yıl garantili olduğunu söylediler. Teste gönderdiler ve 1 tanesi kabul edildi diğeri reddedildi. Ağır kusur olan modeli reddedip hafif kusuru olanı nasıl kabul ettiler anlam veremedim. Sağlam olsun diye fazla para verip markanızı tercih ettik ama paramızla rezil olduk. İnsanları saf yerine koyarak defolu malları satışa sunuyorsunuz. Değişimi reddedilen "defolu'' kotum için yeterli incelemenin yapılmadığını ve gereğinin yapılması için çözüm bekliyorum. Tarafınızdan gerekli çözüm sağlanmadığı takdirde hakkımı Tüketici Hakem Heyeti'nde arayacağım.

Pelin Pelin 377 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Pelin14 Mayıs

    Varsayalım ki ürün defolu değildi, alalı 15 gün olmuş tarafınıza teste geliyor 2 giymeyle kullanıcı hatası olacak kadar kalitesiz demek ki kotlarınız. Mübarek ramazan ayında oruçlu insanları yalancı yerine koyarak defolu malınıza kalite hatası yok diye test sonucu sunuyorsunuz. Bir de haksız kazançla paramızı alıyorsunuz. Tebrikler güzel ticaret.

  • Little Big Temsilcisi13 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C632395 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı kumaş, kalıte hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler