Little Big Kusurlu Ürün Değişim Kabul Etmeme

İlker İlker06 Eylül 11:11

11.07.2020 Tarihinde LTB mağazasından almış olduğum T-shirt Tersten ütüleme yapıldığı halde önünde bulunan sembol bozulmuştur. Mağazaya götürdüm kullanıcı hatasında kaynaklı diye değişimi geri çevrildi. Ürünün ütüleme talimatlarında ütülenmez diye yazmamakta. Ürünün üzerinde bulunan bilgilendirme etiketlerinde de böyle bir uyarı yok. Madem ütülenebilir diye yazdınız neden ürün ütülendiğinde bozuluyor? Benim hatam olarak değişim kabul edilmiyor. Ütülenebilir diye yazdığınız halde ütü yapıldığı için ürününüz bozuluyor. Pandemiyi bahane edip değişimi onaylamıyorsunuz.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon İlker 10 Eylül 23:13

Merhaba Ben mağazanızdan şikayetli değilim. Mağazanız çok ilgili davrandı. Sorun genel merkeziniz de. Ütülenebilir işareti var ve ürün tersten ütülendiği halde üzerinde bulunan işaret bozuldu. Üretim hatalı bir ürün var ve bunun kullanıcı hatası diye şirketiniz tarafından geri çevrilmesi. Benim sorunum bu. Pandemi var diye merkeze ürün kabul edilmiyormuş. Hangi teste göre kullanıcı hatası oluyor. Bana göre pandemiyi bahane edip ürünün hatasını gizliyorsunuz.

Little Big Logo Little Big 07 Eylül 08:13

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili sizlere yardımcı olabilmek için hangi mağazamızdan işlem yapmak istediğinizi öğrenebilir miyiz?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon İlker 11 Eylül 18:41  

  Merhaba Değişim yapmayacaksınız yine de bilgi veriyim. Aydın Söke mağazasından aldım ürünü. Daha önce de söylediğim gibi sorun mağazanızda değil şirketiniz de. İyi günler

  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon İlker 23 Eylül 10:44  

  Merhaba Sadece ürünü hangi mağazadan aldığımı sorup, sonra da hiçbir işlem yapmamak sizce kurumsal bir firmaya yakışan bir davranış mı? Açıkça buradan hatamızı telefi etmiyoruz deyin olsun bitsin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler