19 Mart
Yorum Yap
#11735011

Little Big Kot Pantolon Fiyaskosu

İstanbul Maltepe Piazza AVM 'deki mağazadan 2 adet kot aldım. Kotlardan biri ilk giymede beli ve dizi ciddi bir şekilde bollaştı bayağı bir beden büyüdü diyebilirim diğer kotta hiçbir sıkıntı yok, bu arada onda memnunum. Bende bu durumu satın almamın 7 gün bile üzerinden geçmeden mağazaya ilettim. Mağaza da ürünü incelemeye gönderdi ve bugün bana incelemeden bir şey çıkmadığını o follos olmuş kot pantolonu bana tekrar geri vereceklerine dair mesaj atmışlar. Ki zaten çalışan kişi bana olumsuz cevap geleceğini zaten hep böyle olduğunu sıkıntımı çözemeyeceğimi söyledi.


Kusurlu ürün satıyorsanız arkasında durun kardeşim. Bak diğer pantolonda bir şey yok demek ki sorun bu pantolonda. En kısa zamanda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve bu işin arkasını bırakmayacağım 150₺ 'ye pantolon satıyorsunuz siz 50₺' lik pantolonu ben 2 yıl giyiyorum hiçbir şey olmuyor. Ayrıca bu saatten sonra markanızın ne kadar güvenilmez ve kötü olduğunu herkese her mecradan bildirmeyi de kendime görev bilirim.

Kübra Kübra 359 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi19 Mart

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C666108 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ınceleme ve olcumlerde uretım kaynaklı herhangı bır kalıte kumaş hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları