01 Mart 2019
#11657300

Little Big Kazak Bir Kere Giymeyle Yıprandı!

Little Big iki tane kazak aldım bana 1 yıl garantili dediler kazakları bir kere giydim arka taraflarında ikisininde aynı şekilde yıpranma ve tüyleri çıkmış gibi oldu ürünleri alalı daha bir ay bile olmadı hemen götürdüm LTB'ye değişim istedim ve bana ret cevabı geldi LTB'ye hiç yakışmadı bu davranış.

Serhat Serhat 1.789 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi04 Mart 2019

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C404723 ve C404724 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urunlerınızle ılgılı yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı bır kumaş kalıte hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urunlerınızle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

  • Serhat01 Mart 2019

    Şikayetim çözülmedi kazaklarımı aynı şekilde iade ediyorlar değişim ya da geri iade almadılar ve çok severek alışveriş yaptığım LTB beni hayal kırıklığına uğrattı. Değişim ya da geri iade yaparsalar sevinirim. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler iyi günler dilerim.

Ziyaretçi Yorumları