15 Nisan 2019
#11848542

Little Big Kalitesiz Kazak Üretiyor!

Little Big Bursa Anatolium mağazasından aldığım yarım boğazlı bir kazağı ertesi gün işe giderken giyip gittim. Birkaç saatin sonunda kazağın kolları sarkmış sanki bir aydır üzerimdeymiş gibi bir görüntü oluştu. İnceleme için defalarca gönderdiğimde üründe hiçbir problem olmadığı belirterek iadesi geliyor. Siz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz. Hayatımda bu kadar kötü bir firma daha görmedim. Bunun üzerinde az önce aradığım müşteri hizmetleri ise dalga geçer gibi Tüketici Hakları'na başvurabilirsiniz diye cevap veriyor. Bu kadarına pes. Bir daha markanızdan alışveriş yapmak gibi bir hatayı asla yapmayacağımı çok iyi biliyorum. Herkesin parasını çöpten topladığını falan sanıyorsunuz sanırım.

Gülşah Gülşah 327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülşah16 Nisan 2019

    Çok haklısınız kalite hatası olmayan bir ürün ilkgünde sarkar ve yıpranmış bir görüntü oluşur. Sizin kalite anlayışınız bu demek ki. Sattığınız ürünün arkasında bu şekilde durmakta bir prensip haklısınız. Kalitesiz olsa da üründe bir hata yok sarktıysa kalite veya üründe bir problem olduğu içi değil siz onu kötü kullanmışsınıza getiriyorsunuz. Benim için o kazağın bedeli önemli değil 45 lira ödedim. O kazağı alıp evde bile giymeyeceğimden emin olabilişiniz. Ama bu Little Big in anladığım kadarıyla duruşu mal kalitesiz de olsa ürün incelendi kalite hatası yok. Kötü iplikten üretmediniz sattığınız malın arkasında bu şekilde durabilirsiniz. Bu rezil anlayışınız için teşekkür etmem gerekir. Little Big den kazak almak isteyenler aydınlansın...

  • Little Big Temsilcisi16 Nisan 2019

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C326048 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ınceleme ve olcumlerde uretım kaynaklı herhangı bır kalıte kumaş hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Kullanılmıs urunlerde degısım ya da ıade ıslemlerı ancak urun kabul durumunda ayıplı urunlerde gerceklesebılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları