20 Mayıs
#11998696

Little Big Jeans Defolu Ürün Sattı!

LTB defolu jean satıyor. Ne yazık ki aylar önce aldığım jean sadece birkaç kez giymeme rağmen geç fark ettiğim üretim hatalı jean. Kurumsal markaların bu tür hatalı ürünleri normal fiyattan satması şaşırtıcı.


İnsanız hepimiz hata yaparız ama farklı mağazalarından yaptığım alışverişlerimde ikinci kez aynı sorunla karşılaşıyorum. LTB jean bende bitmiştir.

Çetin Çetin 474 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Çetin20 Mayıs

  İnşallah en kısa sürede litle Big iflas eder.

 • Little Big Temsilcisi20 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Tuketıcı haklarında da belırtıldıgı uzere tum sektorlerde oldugu gibi tekstil urunlerinde de yapılacak ıslemler ıcın fatura ıbrazı zorunludur. Ürününüzün garanti kapsamına girmesi için faturanızı saklamanız gerekmektedir. Test ıslemı sonucunda urunde uretım hatası tespıt edılmesı durumunda ıade ya da degısım hakkınız dogacagı ıcın satıs esnasında uc nusha olarak duzenlenen faturalarımızın ıkı nushası bu tarz ıslemlerde kullanılabılmesı ıcın musterılerımıze taktım edılmekte, fırmamızda kalan ucuncu nusha ıle yasal prosudurler geregı muhasebesel ıslemler ıcın kullanılmaktadır. Magazalarımızda da faturasız ıslem yapılmadığı ozellıkle yazılı olarak belırtılmektedır. Üzüntümüzü belirtiriz ki ancak urunun sızde bulunan orjınal faturası ıle ıslem yapılabılmektedır. Bilginize İyi günler dileriz..

 • Çetin20 Mayıs

  Peki faturası elimde değilse? Ürünün size ait olduğu gerçeğini ortadan kaldırıyor mu?

 • Little Big Temsilcisi20 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederiz. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda garantı kapsamında ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde herhangı bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler