Little Big İnternetten Aldığım Ürün Outlet Diyerek Mağaza Değişim Yapmadı

Ömür Ömür08 Ağustos 16:01

İnternet üzerinden aldığım pantolonu Maltepe Piazza Avm'deki mağazaya değişime gittim fakat ürün outlet diyerek değişim yapmadılar. İnternetten alışveriş yaparken iade değişim koşullarında böyle bir bildirim yok hepsini tek tek okudum koşulların hiçbir yerde böyle bir şart yok ama mağazaya gidiyoruz arkadaşlar böyle bir koşul olduğunu iddia etti. Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım gerekenin yapılacağından şüphem yok. İnsanları yanıltmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Yazık..

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ömür 23 Ağustos 17:19

Satış sözleşmesinin hiçbir maddesinde outlet ürünler mağazada değişmez diye bir şey yazmıyor insanların aklıyla oynamaya çalışmayın karşınızda geri zekâlı yok. Ayrıca benim aldığım ürün ben alışveriş yaptığımda outlet değildi sonradan outlet kısmına geçmiş dalga geçer gibi değiştiremiyoruz deniyor mağazada. Sözleşmenin hiçbir satırında olmayan maddeyi varmış gibi gösteriyorsunuz. Normalde sürekli sizden alışveriş yapardım ama bundan sonra işim olmaz ve bu durumu iletebileceğim herkese ileteceğim siz daha müşteriyle dalga geçmeye devam edin. Ayrıca ben ürünü kargoyla tarafınıza 1 hafta önce gönderdim ne arayan var ne soran ne bilgi veren ürün ne oldu belli değil para desen kim bilir ne zaman geri gelir Allah bilir belkide ürünü bana geri yollarsınız yalan yanlış bahanelerle.

Little Big Logo Little Big 10 Ağustos 08:20

Merhaba Ömür M., Outlet ürünleri maalesef mağazadan değiştiremeyeceğimizi, mesafeli satış sözleşmemizin cayma hakkı ve değişim maddesinde yer almaktadır; 6.8. Online mağazadan satınalınan ürünler sadece SATICI’ya ait mağazalardan değiştirilebilmektedir. Bayilerden değişim yapılmamaktadır.Outlet kategorisinden satınalınan ürünlerin değişimi sadece online mağazadan yapılabilir; mağazalardan değişimi yapılamaz. İade ve değişim formumuz da bu bilgi yer almaktadır. Outlet ve 2 jean 79,90TL ve 119,90TL kampanyalarındaki ürünler sadece webshop’dan değiştirilebilir. Dilerseniz paketinizi iade ve değişim formunda bulunan talimatlara uygun olarak gönderebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. LTB Müşteri Destek.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler