Little Big İnsanları Kandırıp Ayıplı Ve Yanlış Ürün Verilmesi!

Özlem Özlem22 Şubat 2019 19:47

11.02.19'da deneyip aldığım ürünün aynısından bir tane daha istiyorum diyerek 2 pantolon aldım. Yıkayıp giydiğimde deneyip aldığım ürünün aynısının verilmediğini fark ettim. Bir gün giymiş olduğum yanlış ürün, pantolonun hem bacak kesimi hatalı, yamuk kesim yapılmış, hem de diz yaptı ve çok genişledi. Bu şekilde insanları kandırıp hatalı ürün verilmesini kınıyorum. Ürünün doğru ürün ile değişimini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yapacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 25 Şubat 2019 16:54

Sayın Musterımız, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. Bu ıslemler mağazalarımızda da yazılı olarak belırtıldıgı uzere yalnızca sızde bulunan 2 fatura nüshasından bırıyle yapılabılmektedır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

profile-icon Özlem 24 Şubat 2019 14:24

Aynı üründen istediğim halde bilerek yanlış ürün verildi ilk giymemde çok fazla bollaşır diz yaptı ve paçası sürekli aşırı şekilde dönüyor bu yüzden iade ve değişim talep ettim incelemeye gönderebileceklerini söylediler ayrıca İnceleme için firmaya verdiğim pantolonum ürün ve kumaş kalitesi farklı olmasına rağmen faturada aynı ürün barkodları olduğu İçin bir sonuç elde edemezsiniz kanıtlayamazsınız deniyor resmen insanları kandırıp soyuyorlar

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler