29 Eylül
#12691740

Little Big İade Yapmıyor

Hilltown AVM’deki Little bir mağazanızdan alışveriş yaptım. Daha önce aldığım 2 adet ürün beden uymadığı için değiştirmek istedim. 1 ürünün büyük bedeni vardı. Diğer ürünün büyük bedeni yoktu. Ayrıca yeni olarak bir adet tipi sweat aldım. 10₺ para üstü vermeleri gerekirdi. “Çorap alın veya başka bir şey alın “dedi K*** hanım. Ben bir şey almak istemiyorum. İlk ürüne iade alın yenileri ödeyeyim dedim. Kabul etmediler. Ve çorabı faturaya eklediler. Çorabı da çöpe attılar. Gereğinin yapılmasını ve 10₺ iade edilmemesini rica ederim.

Mehmet Mehmet 643 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet22 Ekim

  Niye teşekkür edeyim?

 • Mehmet22 Ekim

  Mağaza önüne "iade yapılmıyor ve para üstü yerine çöpe atılan çorap veriyoruz" pankartı asılsın.

 • Mehmet08 Ekim

  Size hediyem olsun. Çöpe atmasaydınız. Lazım olan birisine verebilirdiniz.

 • Mehmet02 Ekim

  Sayın İlgili, Aynı şeyleri tekrar etmişsiniz. Bir çözüm sunmuyorsunuz. Zaten bu kabul edilir bir şey olmamakla birlikte sorunum bu değil. İade olmamasını kabul edebilirim. Zor ile çorap verilmesi, mağaza sorumlusu Kübra Hanım'in davranışı, ürünü çöpe atması için bir şey söylemenizi bekliyorum. Yoksa her türlü soruya aynı cevabı verip durabilirsiniz. Karşımdaki robot mu insan mı firmadan birisi mi olduğunu ise anlamak zor. Ben müşteriyim. Eğer fazla müşteri gerekli değil derseniz sizin bileceğiniz bir şey. Çorabın parası da helali hoş olsun. Gariban birisine verebilirdiniz.

 • Mehmet30 Eylül

  Sayın İlgili, Yazdıklarınız hiç yeterli bir cevap oluşturmuyor. Soruma cevap vermediniz. Ürün benim değil. Para üstünü çorap ile mi veriyorsunuz? Mağazada kamera kaydınız vardır tahmin ediyorum. Kübra Hanım'in çöpe attırdığını da görebilirsiniz. Bu şekilde ticaret yapmayı düşünüyorsanız bol kazançlar dilerim. Haberiniz olsun.

 • Little Big Temsilcisi30 Eylül

  Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. Mağazalarımızda yazılı da belırtıldıgı uzere fırma olarak ıade sıstemıyle çalışmamaktayız. 6502 sayılı kanuna göre İade yalnızca bilirkişi onaylı ayıplı urunlerde yapılmaktadır. Ancak urununuz kullanılmadı ve tadılat gormedıyse faturasıyla bırlıkte 30 gun ıcerısınde tum subelerımızden degısım yapabılırsınız. Fakat maalesef kı ıade sıstemımız olmaması sebebiyle mağazamız size ancak en az fatura tutarında işlem yapabilmektedir, bu nedenle yardımcı olamamışlardır. Ürününüz çöpe atılmamıştır, dilediğiniz vakitte mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Bılgınıze Iyı günler dılerız…

Ziyaretçi Yorumları