Little Big Hediye Gelen Ürün Değişimi

Eyüp Eyüp22 Temmuz 02:57

LTB mağazasından hediye alınan bir gömleği bedeninin küçük gelmesinden ötürü değiştirmek istedim lakin pandemi araya girip mağazalar kapanınca değişim fırsatım olmadı. Geçen hafta değişim için Eskişehir Espark AVM'deki mağazaya gittiğimde ürünün değişim süresinin dolduğunu söylediler pandemiden dolayı gelemedim dediğimde 30 hazirana kadar uzatmıştık dediler ama çoğu AVM 1 temmuzdan sonra açıldı. Ve 30 hazirana kadar uzatıldığını ben nereden bileyim. Çoğu mağaza aylar sonrasından fişsiz faturasız değişim yaparken LTB Mağazasının yaptığı bizi çok üzdü. Gömlek öylece duruyor etiketi üzerinde. Bedeni küçük olduğu için giyinmedim. Öylece kalacak. Ya da mağazanın cevabı zayıflayınca giyin olacak galiba. Pantolonlarını severek giyindiğim bu markaya yakışmadı. Beni kaybetti.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Eyüp 22 Temmuz 08:57

Tatil için Eskişehirdeydim. Eskişehir Espark AVM içerisinde bulunan mağazanızdan bu yanıtı aldım. Şu an Kocaeli Gebze'deki evimdeyim.

Little Big Logo Little Big 22 Temmuz 08:04

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hangi mağazamızdan işlem yapmak istemiştiniz? Konuyla ilgili yardımcı olabilmemiz için bizimle paylaşabilir misiniz? İyi günler dileriz...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler