05 Mart
Yorum Yap
#11672669

Little Big Hatalı Ürünün Çözümlenmemesi!

Antalya Atatürk Caddesi mağazanızdan 17.02.2019 tarihinde almış olduğum uzun yağmurluk sağ omuz üst ve omuz arka kısmında bulunan dikişlerden yağan yağmur neticesinde su alması nedeniyle, fişim ile birlikte mağazanıza giderek değişim talebinde bulunmama rağmen, ki yılların kaliteli bildiğimiz markasınız, ürünü incelemeye gönderileceğini fakat muhtemelen değişim olmayacağı söylenerek ürünü teslim etmiş bulunmaktayım. Sizden gelen olumsuz cevapla ürünün Antalya mağazanız dışına çıkmadığını yani incelemeye gönderilmediğini düşünmekteyim.


Hatırı sayılır bir meblağ ödemişken çözümsüz bir dönüş yapılması çok düşündürücü bir durum. Çöpe atılacak artık bu durumda bola verilen para maalesef.

Sebahat Sebahat 472 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sebahat05 Mart

    Cevabınıza teşekkür ediyor ve ürününüzün atkasında durmamanıza şaşırmıyorum, ki daha önce de bir adet sırt çantası problemi olmuş idi. Ona rağmen alışveriş yaptım maalesef. Kendim alışveriş yapmayacağım gibi maalesef çevremi de uyarmak durumunda kalacağım ürününüzün arkasında durmadığınız hakkında!

  • Little Big Temsilcisi05 Mart

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız.C381047 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzun yagmurluk ozellıgınde bır urun olmaması ve yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı kumaş, kalıte hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları