Little Big Hatalı Ürün Ve Mağduriyet

Mine Mine18 Eylül 22:48

LTB den pantolon aldım pantolonun paçası biri kısa biri uzundu firmaya gönderildi. Kabul edildiğini söylediler. Neyse değiştirdim sonra değiştirdiğim ürün paça dikişi yamuk dönüyor ve kullanma talimatına uyup yıkadığım halde kesinlikle kuru deterjan ve yumuşatıcı kullanmadım ve derece olarak musluk suyu ayarında soğukta sıvı deterjan ile yıkadım mecburen çünkü ürün bacaklarıma bile boya verdi. Zaten fatura ile götürdüm firmaya göndereceklerini söylediler. Bir buçuk ay sonra gittim ürününüz geldi. Biz arayacaktık zaten değişim yapmıyorlar dedi. Ben uğramasam dönüş bile olmayacak neden değişim olmuyor dedim bu sefer olmuyor dediler ne bir firma cevabını verebildiler ne açıklama yapabildiler mağduriyetim giderilmediği takdirde Tüketici Hakları'na mahkemeye kadar gideceğim satıp para alırken iyi bu kadar terbiyesizlik olmaz fotoğrafta göründüğü gibi dikimde ağ kısmında katlı ilken bile pay farkı var paça ucu dişi de dönme yapıyor

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mine 21 Eylül 15:50

Peki gelen red cevabını müşterileriniz ile yazılı bir şekilde belirtmeniz gerekmiyor mu? Ben red geldiğini nereden bilebilirim?

Little Big Logo Little Big 21 Eylül 14:17

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize, İyi günler dileriz..."

profile-icon Mine 21 Eylül 12:13

Kocaeli Gölcük mağazanızdan ürünü satın aldım

Little Big Logo Little Big 21 Eylül 08:18

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşleminizi hangi mağazamızdan yaptığını öğrenebilir miyiz?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler