24 Temmuz 2017

Little Big Giymediğim Ürünün Değişimini Reddettiler!

LTB mağazasından 1 alana 2.si %50 grubunda pantolonlardan 15 haziran'da aldım. Birini beğendim, diğerini ise sadece indirimde alayım diye ve bayram yoğunluğu olduğu için bedenine dahil bakmadan aldım. Sonrasında değiştiririm diye düşünmüştüm. Bayram üstü olduğu için ve bende yoğun bir şekilde çalıştığım için 3 hafta kadar gidemedim değiştirmeye. Fişi koyduğum yerde bulamadım ve yine de danışmak için mağazaya gittim, fakat fişsiz değiştiremeyeceklerini söylediler.


Daha sonra fişi bulup gittiğimde ise 1 ayı sadece 3 gün geçmişti ve değişimimi almadılar. Ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmasına ve elimde fişimin de olmasına rağmen ürünüm değiştirilmedi, mağdur bırakıldım. İsme özel fatura kesen bir firmanın da faturayı tekrardan müşteriye çıkartılmaması da garip geldi. Hiç bir şekilde yardımcı olunma çabasında bulunulmadı. Yetkili biri ile görüşmek istiyorum dediğimde personel yöneticiyi aradı

Ahsen 708 Okunma

Cevaplar

  • Ahsen24 Temmuz 2017

    Personele yönetici ile görüşmek istediğimi söylediğimde, yönetici mağazada olmasına rağmen yanıma gelip sorunum ile ilgilenmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön