31 Aralık 2018
#11379046

Little Big Gebze Center Şubesinde Yaşanan Sorun!

Akşam üzeri eşim kızım ve ben Gebze Center LTB' e gittik. Mağazanızdan oldukça memnunum yalnız bugün ki şahit olduğum olay çok talihsizdi. Müşteriniz bir elemanınıza hakaret ediyor. Kızcağız hiçbir şey söyleyemiyordu. Düzgün bir şekilde olayı anlatmak isterken kadın kıza bağırıp durdu. Çok sabırlı bir elemanınız varmış ki benim rahatsız olduğum durum da şudur, bu tür durumlarda yetkili kişilerin müşteriyi sakinleştirip dışarı çıkarması gerekir veya iki tarafta dinlenir biz bu denli kişilere alışveriş sürecimizce tahammül etmek zorunda değiliz.


Personelin yerinde olsam o kadar sabır göstermeye bilirim, ya müşteri potansiyelinizi yükseltin ya da yetkili arkadaşlara bu tür durumlarla nasıl başa çıkılır öğretin ben, kızım ve eşim hatta oradaki çoğu müşteri şahit olmaya hazırdır bu duruma.

Fatma Fatma 978 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi31 Aralık 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, yaşadığınız durumdan ötürü üzüntümüzü ifade etmek isteriz.Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir gerekli işlemler yapılacaktır.Hassasiyetiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler