sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Fatura Şikayeti!

Ramazan Ramazan13 Mayıs 2019 12:13

Kayseri LTB mağazasından kot pantolon almıştım. Pantolonun ağ kısmı aşındı ve açıldı. Değişim için mağazaya gittiğimde ürünün faturasını istediler. Faturayı kaybettiğim için ibraz edemedim. Mağazadaki arkadaşlar müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Aradım onlarda fatura olması gerektiğini söylediler. Kayıtlarınızdan yardımcı olun dedim öyle bir sistemimiz yok faturayı kayıtlarımızdan bulamayız dediler. Vallahi hayret. Millet marsa market açacak biz hala fatura çıkartamıyoruz. Bir de şaka gibi cumartesi günü gidip iki pantolon daha aldım. Bir daha sizden alışveriş yapar mıyım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ramazan 13 Mayıs 2019 17:39

Bildiğim şeyleri tekrar etmenize gerek yok. Benim anlatmak istediğim kaybettiğim faturayı sisteminizden çıkartabilirdiniz. Bana kestiğiniz orijinal faturanın eş değer kopyasını siz saklamıyorsanız o zaman usulsuzluk yapıyorsunuz demektir. Sizi tercih ettiğim için teşekkür etmişsiniz, bende sizi tercih ettiğim için kendimden, el kadar faturayı saklamadığım içinde sizden özür dilerim.

Little Big Logo Little Big 13 Mayıs 2019 17:26

Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Tuketıcı haklarında da belırtıldıgı uzere tum sektorlerde oldugu gibi tekstil urunlerinde de yapılacak ıslemler ıcın fatura ıbrazı zorunludur. Ürününüzün garanti kapsamına girmesi için faturanızı saklamanız gerekmektedir. Test ıslemı sonucunda urunde uretım hatası tespıt edılmesı durumunda ıade ya da degısım hakkınız dogacagı ıcın satıs esnasında uc nusha olarak duzenlenen faturalarımızın ıkı nushası bu tarz ıslemlerde kullanılabılmesı ıcın musterılerımıze taktım edılmekte, fırmamızda kalan ucuncu nusha ıle yasal prosudurler geregı muhasebesel ıslemler ıcın kullanılmaktadır. Magazalarımızda da faturasız ıslem yapılmadığı ozellıkle yazılı olarak belırtılmektedır. Üzüntümüzü belirtiriz ki ancak urunun sızde bulunan orjınal faturası ıle ıslem yapılabılmektedır. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize İyi günler dileriz..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler