Little Big 'den Alışveriş Pişmanlık Yaşattı

Deniz Deniz 19 Temmuz 20:13

Maalesef LTB 'den alışveriş yaparak biz de hata yapanlar kervanına katıldık! Reyondan gözümüze hoş gelen 3 tane tshirt satın aldık. Denemedik çünkü bu dönemde kabinlerin hijyenik olmadığına inanıyoruz. Her zaman aldığımız beden evde deneyince küçük geldi, detaylı inceleyince ürünlerin kalitesinin de vasat olduğunu gördük. Ertesi gün değişelim dedik, bedeni kalmadı dediler. İade edelim, paramızı alalım dedik, "biz iade almıyoruz, bütün mağazalarımızda aynı prensip vardır" dediler. Şok olduk! Halbuki; bunlar kasanın yanındaki A4 plexiglass üzerinde, minicik yazılarla bu prensipten bahsediyorlarmış. 

Yarım saat zaman ayırıp o minicik yazıları okumamak bizim hatamız oldu.  Yasa var, hak var, tüketiciyi mağdur etmemek, ayıp etmemek, müşteriyi kırmamak, oraya kadar tekrar gelmiş, kalbini kırmamak, üç kuruşuna kan doğramamak, tekrar alışverişe gelsin deyip memnun etmek, yanıltmamak, zorda bırakmamak var değil mi?   İşte bu saydığım haysiyet ve nezaket içeren davranışlarının hiç birisi bunlarda yok! Utanmadan, 175' i arayabilir, Tüketici Mahkemesi'ne gidebilirsiniz diye de akıl veriyorlar. Bir daha adım atarsam eğer ayaklarım kırılsın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Deniz 17 Ağustos 15:45

Yardımcı olmadınız?

profile-icon Deniz 17 Ağustos 15:43

Maltepe Park LTB mağazası

profile-icon Deniz 04 Ağustos 23:26

Piazza Avm/Maltepe Nasıl yardımcı olacağınızı çok merak ediyorum.

Little Big Logo Little Big 23 Temmuz 08:27

Sayın Müşterimiz, Konuyla ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için hangi mağazamızdan işlem yaptığınızı öğrenebilir miyiz? İyi günler dileriz...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Deniz 4 gün önce  

    İsminiz; bigstar, Little Big, LTB daha sonra ne yaparsınız bilinmez. Ama size bir daha asla bir kuruş harcamam LTB...

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler