20 Haziran 2018
#10579907

Little Big Değişim Yapmıyor, Alın Çöpe Atın Diyor!

15 Haziran'da doğum günüm sebebi ile hediye alınmış. Ürünü denedim büyük oldu. Araya bayram girmesi sebebi ile değişim kartı kalabalıkta kaybolmuş. LTB mağazasına gittiğimde kartsız ya da faturasız işlem yapamayacaklarını belirttiler. Kurumsal bir firmanın bu kadar çözümsüz olması tam bir fiyasko. Açıklamalarıysa biz size mağazalarımızda yazıyoruz kaybetmeyin diye (Aşağı yine aynı şeyi yazacaklar) Yahu insanlık hali kaybolabilir. Buna nasıl ekstra bir yol bulamazsınız? Çöpe mi atalım? Kaliteli kurumsal diye sizi tercih ediyoruz. Tam bir pişmanlıksınız. Sizin yapamadığınızı ben yapayım. Çözümle geleyim. Ürün ekstresinden hediye alınan ürünü kontrol ediniz ve bana fatura örneğimi aslı gibidir yaparak teslim ediniz. Sonra da değişimi yapınız. Hakem heyetiyle uğraştırmayınız. Bu tip küçük hesaplarla markanın ismini düşürmeyiniz.

Nagehan Nagehan 590 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nagehan21 Haziran 2018

    Merhabalar, Tamam faturamı kaybettim. İnsanlık halidir. Olabilir değil mi? Faturamın aslı gibidir yapılıp tarafıma teslim edilmesini istiyorum.

  • Little Big Temsilcisi21 Haziran 2018

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Uzulerek belırtırız kı tum LTB magazalarımızda da özellıkle yazılı olarak belırtıldıgı üzere urunlerle ılgılı tum ışlemler için orjınal fatura ibrazı zorunludur. Sıze verılen 2 orjınal nushadan en az bırını urunle bırlıkte teslım etmenız gerekmektedir. Maalesef firma sıstem ve prosedurlerı geregı faturasız ışlem yapılamamaktadır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler