07 Ekim
#12740775

Little Big Değişim Yapmadı!

İlgili firmadan iki adet pantolonun aldım ancak pantolonlarından biri çok fazla esnediğinden bedeni bana çok büyük gelmeye başladı.


Ben de 15 gün içinde pantolonları aldığım İstanbul Esenyurt Marmara Park AVM 'de bulunan Little Big mağazasına 07.10.2019 tarihinde başvuruda bulunarak aynı pantolonun daha küçük bedeni ile değişim talebimde bulundum.


Talebim 15 günlük süre bahane edilerek kabul edilmediği gibi firma çalışanın nezaketten ve insanı değerlerden yoksun tepkisi ile karşılaştım. Bu tür firmalardan ürün almamızın sebebi daha kurumsal olmaları ve sorunlu ürünlerinin arkasında duracak olmalarıdır.

Burhan Burhan 663 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi07 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa ıslemınız gerceklestırılır. Kullanılmış ürünlerde direk değişim yapılmamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler