28 Aralık 2018
Yorum Yap
#11370545

Little Big Defolu Ürün Satışı!

Yaklaşık 10 gün önce aldığım ve toplamda 3 kere giydiğim Damiha modeli kabanın iç sentetik malzemesi montun her yerinden beyaz beyaz adeta fışkırıyor.


Hayatım boyunca böyle bir şeyle karşılaşmadım. Mağazaya gittiğimde aynı ürünü çok defa aynı sorun nedeni ile merkeze gönderdiklerini söylediler.


Madem ürünün sorunlu olduğu belli neden satılmaya devam ediliyor. Buna rağmen satın aldığım mağazaya gittiğim halde faturamı bulamadığım için ürün asla incelemeye alınmıyor. Markanın hatasını ve oluşan mağduriyeti en kısa sürede gidermesini talep ediyorum. Böyle anlayış olmaz, sonuna kadar takipçisiyim.

Özlem Özlem 497 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi31 Aralık 2018

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yasadıgınız problemlerde urununuzu faturasıyla bırlıkte sıze en yakın subemıze bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa değişim ya da iade ıslemınız gerceklestırılır. Ancak bu ıslemler mağazalarımızda da yazılı olarak belırtıldıgı uzere yalnızca sızde bulunan 2 orjinal fatura nüshasından bırıyle yapılabılmektedır. Magazalarımızda faturasız ıslem yapılmamaktadır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları